W Hongkongu bez przeszkód i ograniczeń skorzystamy z portali społecznościowych takich jak: Facebook, Twitter, Instagram. Bez cenzury używać będziemy przglądarki Google. Lokalne wiadomości telewizyjne są stosunkowo obiektywne, mieszkańcy Hongkongu mogą swobodnie protestować na ulicach, czytać (jeszcze) zakazane w Chinach kontynentalnych książki. Hongkong jest wolnym miastem i taki będzie (z dużym prawdopodobieństwem) przez najbliższe lata. Tu nikt nie wsadzi nas za polityczny dowcip czy plotkę do więzienia. Można powiedzieć, że po prostu jest normalnie.
Victoria Harbour, Aqualuna, Hong Kong

Mój numer telefonu w Hongkongu: +852 949 0 6668. Możesz wysłać mi wiadomość korzystając z popularnych aplikacji whatsapp lub wechat. Jeśli nie korzystasz z whatsapp lub wechat (preferowany whatsapp) – zainstalujesz bezpłatnie tę aplikację w telefonie w kilka minut.

Mój Facebook Messenger to: blazej.babik

Proszę dzwonić (bezpłatnie whatsapp), jednak nie później niż do godz. 16:00 polskiego czasu. Czasem nie słyszę dzwonka telefonu, szczególnie gdy oprowadzam turystów i jestem na ulicy. Proszę zadzwonić ponownie lub spróbować ponownie po kilku godzinach. Najlepiej dzwonić przez Messenger lub Whatsapp. Bez opłat i jakość połączenia jest wysoka.

Proszę nie wysyłać zwykłych sms-ów, z niewiadomych powodów sms-y wysyłane z polskich numerów telefonów często nie docierają do Hongkongu.

Jesteś zainteresowana,-y wycieczką do Hongkongu? Wyślij mi e-mail. Na ogół odpowiadam na wiadomości w przeciągu 24 godzin. Uwaga! Jeśli w ciągu 2-3 dni nie dostaniesz odpowiedzi, proszę wiadomość wysłać ponownie.

Wasze zgłoszenia